COBANT nawiązał współpracę z WOSD Polska - Światową Organizacją ds. Zrównoważonego Rozwoju. Wspólnie będziemy działać na rzecz OCHRONY ŚRODOWISKA, WALKI ZE ZJAWISKIEM SMOGU oraz innowacyjnymi technologami zgodnie z zasadami GOSPODARKI ODPADAMI W OBIEGU ZAMKNIĘTYM.

Mamy przyjemność serdecznie zaprosić PAŃSTWA do zapoznania się z Naszym artykułem „Nowa metoda rekultywacji terenów zdegradowanych jako realizacja wyzwania gospodarki obiegu zamkniętego” opublikowanym na portalu portalu CIRE.PL.

Mamy przyjemność poinformować, że decyzją Jednostki Certyfikującej SGS Polska Sp. z o.o. system zarządzania firmy Cobant został zarejestrowany jako spełniający wymagania normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.

 

OCHRONA ŚRODOWISKA, WALKA Z EMISJĄ, INNOWACYJNE TECHNOLOGIE - o tym, o raz o wielu innych ważnych wyzwaniach przed jakimi stoi świat będziemy rozmawiać podczas Szczytu Klimatycznego ONZ 2018, które odbędzie się w 3 – 14 grudnia 2018 r. w Katowicach.

 

COBANT nawiązał współpracę z POLISH SOCIETY OF CIRCULAR ECONOMY. Wspólnie będziemy działać na rzecz OCHRONY ŚRODOWISKA, WALKI ZE ZJAWISKIEM SMOGU oraz innowacyjnymi technologami zgodnie z zasadami GOSPODARKI ODPADAMI W OBIEGU ZAMKNIĘTYM.

Firma Cobant przy współpracy z AEG CCE otrzymała Ceryfikat "Znak bezpieczeństwa ekologicznego" dla naszego paliwa stałego. Certyfikat ten pozwala wprowadzić Nasze paliwo do gospodarki komunalnej i ogrzewnictwa indywidualnego.

COBANT at the XX Symposium BEŁCHATÓW ENERGY 2018

W dniach 3 – 5września 2018 roku przedstawiciele firmy Cobant wzięli udział w najważniejszym spotkaniu branży energetycznej w Polsce –XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018. 

Zostaliśmy wyróżnieni możliwością zaprezentowania naszej innowacyjnej technologii produkcji kwalifikowanego paliwa stałego z odpadów węglowych wpisującego się w trendy gospodarki i energetyki na specjalnym panelu „INNOWACJE”. 

Otwarcie XX Sympozjum Energetyka Bełchatów 2018 


Stanowisko wystawowe firmy Cobant 


Stanowisko wystawowe firmy Cobant – rozmowy biznesowe 


Dr Tomasz Siudyga prezentuje innowacyjne rozwiązanie firmy Cobnat

Zmieniamy się… Dbamy o środowisko. Inwestujemy. Modernizujemy. Jesteśmy efektywni, bezpieczni. Walczymy z niską emisją. Stajemy się innowacyjni – o tym, przed jakimi wyzwaniami stoi polska energetyka, będziemy rozmawiać podczas XX Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW, które odbędzie się w 2 – 5 września 2018 r. w Bełchatowie.

Firma Cobant, poleca uwadze bardzo dobry artykuł dotyczący flotokoncentratów i mułów węglowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami: www.czysteogrzewanie.pl

W dniach 16 – 17 kwietnia 2018 roku przedstawiciele firmy Cobant wzięli udział w najważniejszym spotkaniu branży energetycznej w Polsce - Ogólnopolskim Szczycie Energetycznym, który odbywał się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Jako jedna z sześciu firm zostaliśmy wyróżnieni możliwością zaprezentowania naszego innowacyjnego wpisującego się w trendy gospodarki i energetyki na specjalnym panelu „FALE INNOWACJI – Laboratorium Innowacji”.

 

Dr Tomasz Siudyga prezentuje innowacyjne rozwiązanie firmy Cobnat podczas panelu „FALE INNOWACJI – Laboratorium Innowacji”

Przedstawiciele firmy Cobant podczas inauguracyjnego przemówienia OSE – ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego

Reprezentanci Cobantu wzięli udział w dniach 14 – 16 maj 2018 w jubileuszowym 10. Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. Podczas tego niewątpliwie najważniejszego wydarzenia gospodarczego w Europie, nasi przedstawiciele brali udział w wielu ciekawych i inspirujących panelach dyskusyjnych, np. „Regiony górnictwa węgla kamiennego w okresie przekształceń: Śląsk - wizja i projekty” , „Przyszłość polskiej chemii” czy „Polski węgiel - perspektywa 2030”.